MDF

Fronty Meblowe

Fronty meblowe to części mebli, które najbardziej rzucają się w oczy i pozostają najdłużej zapamiętane. Aby mebel nie kojarzył się z tysiącami innych, należy dobrać do niego front niepospolity.

Przedstawiamy Państwu szeroki asortyment naszych produktów. Cechują je: wysoka jakość, trwałość oraz różnorodność wzorów i kolorów.

Produkcją frontów zajmujemy sie od 1998 roku. W tym czasie wykonaliśmy wiele różnorodnych zleceń, zawsze oryginalnych i ciekawych, które trafiły w gust naszych Klientów. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów. Dzięki temu wnętrza Waszych mieszkań zyskają niepowtarzalny charakter.

Restol oferuje szeroki asortyment frontów MDF oklejanych foliami PCV. W ofercie znajduje się 40 wzory frezowania, dostępnych w 90 dekorach folii. W wybranych profilach dostępne są również fronty gięte oraz fronty patynowane.

Klient poszukując dla siebie czegoś wyjątkowego, może wybrać jeden z profili tworzących „Kolekcję Ekskluzywną” - RA, RB, RC, RE lub RF - Są to fronty ramkowo-płycinowe do złudzenia przypominające fronty z litego drewna. Jeśli bardziej cenimy sobie sprawdzone i znane wzory, to z pewnością wybierzemy profil z „Kolekcji Standard”, jeśli zaś szukamy czegoś dobrego i w bardzo atrakcyjnej cenie, to idealne będą fronty z naszej „Oferty Specjalnej”.

Dlaczego front MDF oklejany folią PCV jest godny polecenia? – ponieważ jest to "rozsądny kompromis" pomiędzy ceną, a estetyką i funkcjonalnością. Przy wyborze frontów meblowych te cechy odgrywają kluczową rolę, a fronty MDF dzięki bardzo szerokiej gamie wzorów i kolorów, dużym możliwościom wykonania elementów niestandardowych, łatwości utrzymania w czystości i przystępnej cenie są idealnym wyborem.

Jesteśmy przekonani, że spośród naszych wyrobów będziecie Państwo mogli wybrać te, które spełnią Wasze oczekiwania.Copyright © RESTOL, 2008. Webdesign OSI Go3.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies