MDF

Kolekcja EKSKLUZYWNA

Kolekcję Ekskluzywną tworzą fronty w trzech nowych profilach: RA, RB, RC, RE oraz RF. Są to fronty ramkowo-płycinowe wykonane z płyty MDF i okleane foliami PCV. Dzięki wykonaniu w tej technologii uzyskaliśmy wyrób do złudzenia przypominający front z litego drewna, zachowujący jednocześnie wszystkie zalety wyrobów oklejanych foliami PCV. Należy podkreślić, że w każdym z profili oferowanych w te kolekcji kolor ramki i płyciny można dowolnie i niezależnie od siebie dobierać z całej dostępnej kolorystyki folii. Najlepszy efekt wizualny uzyskacie Państwo wybierając dekory folii o wyraźnie zaznaczonym rysunku słojów.
Kolekcja STANDARD

W kolekcji standard proponujemy Państwu fronty w profilach od A do U. Ciekawe wzornistwo, szeroka gama kolorystyczna i ciągła dostępność to cechy, dzięki którym produkty tej grupy od lat cieszą sie uznaniem i zainteresowaniem naszych Klientów. Wszystkie fronty z tej kolekcji dostępne są w pełnej gamie kolorów.

Pojawienie się któregoś z tych symboli w opisie danego profilu informuje o możliwości zamówienia w tym profilu frontów frezowanych jako zestaw OPEN lub ANTYCZNY czy FRONTÓW GIĘTYCH.ZESTAWY

Zestawy ANTYCZNY i OPEN wykonujemy we wszystkich oznaczonych profilach. Istnieje także możliwość zamówienia ich pojedyńczych elementów, a w zestawie ANTYCZNYM witryn.

Zestawy_PL.jpgLISTWY

Uzupelnieniem kolekcji frontów są listwy wieńczące i maskujące.
Copyright © RESTOL, 2008. Webdesign OSI Go3.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies